image description

Kontakt

Välkommen att höra av dig om du har frågor eller funderingar om vår verksamhet i Partille eller Varberg.

Partille

Skåne Finkost
Majonnäs & Senapsfabriken i Partille
Laxfiskevägen 12
433 38 Partille

info@majonnasfabriken.se
Telefon: 031- 304 74 00
Karta och vägbeskrivning


Order/Försäljning Emil Segerberg Telefon: 031-304 74 03 Mobilnr: +46 760 62 81 76 emil.segerberg@majonnasfabriken.se
Inköp Jenny Wennberg Telefon: 031-304 74 07 Mobilnr: +46 707 34 91 50 jenny.wennberg@skanefinkost.se
Sälj & Marknad Magnus Peterson Mobilnr: +46 703 57 82 30 magnus.peterson@skanefinkost.se
Kvalitet Magnus Fröjdendal Telefon: +46 705 57 29 59 magnus.frojdendal@orneborgs.se
Lager & Logistik Jezper Ivarsson Telefon: +46 727 00 00 82 jezper.ivarsson@skanefinkost.se
Teknik/Underhåll Göran Gustafsson Telefon: 031-304 74 02 goran@majonnasfabriken.se
Produktion Andreas Ljunggren Telefon: +46 768 12 13 58 andreas.ljunggren@skanefinkost.se
Fabrikschef Torbjörn Pettersson Telefon: 031-304 74 16 torbjorn@majonnasfabriken.se
VD Martin Bernhardsson Telefon: 031-304 74 01 Mobilnr: +46 730 33 41 70 martin@majonnasfabriken.se